New Page 1

„1000 twarzy uśmiechu”

W marcu 2008 roku Bank Zachodni WBK zorganizował wśród zamojskich szkół podstawowych
artystyczną akcję "1000 twarzy uśmiechu", której istotą było zaangażowanie uczniów klas IV - VI w wykonanie uśmiechniętych zdjęć, przedstawiających szczęście i radość, będących portretami rodziców, przyjaciół, znajomych.
Dla autorów najciekawszych zdjęć organizatorzy przygotowali szereg atrakcyjnych nagród.
Nasza szkoła wyraziła chęć wzięcia udziału w tym ciekawym przedsięwzięciu i wytypowaliśmy uczniów, którzy z chęcią zgodzili się zmierzyć z postawionym przed nimi zadaniem.
Opiekunem grupy fotografów została pani Marta Słomianowska.
Akcja rozpoczęła się 3 marca, kiedy rozdano uczestnikom jednorazowe aparaty, przy pomocy których miały być wykonane zdjęcia. Przez prawie 2 tygodnie naszą szkołę ogarnął fotograficzny szał.
Wszędzie błyskały flesze i słychać było charakterystyczny dźwięk spuszczanej migawki.
18 marca pracownicy banku odebrali od uczniów aparaty.
1 kwietnia odbyła się prezentacja wszystkich prac oraz ogłoszenie wyników konkursu. Jakże nam było miło, kiedy okazało się, że trzy nasze uczennice zdobyły wyróżnienia i bardzo cenne nagrody!!!
- Katarzyna Buć - klasa IV a - dostała MP3
- Natalia Namroży - klasa V a - dostała aparat cyfrowy
- Karolina Paluch - klasa VI a - dostała aparat cyfrowy

Serdecznie im gratulujemy!!!
Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Marta Słomianowska