„Mikołaj dla każdego”

Dnia 21 lutego 2009 roku w murach naszej szkoły odbyła się choinka charytatywna „Mikołaj dla każdego”.
Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi oraz MCPR.
Jej celem było zapewnienie blisko 100 – osobowej grupie uczestników z naszej szkoły, Gimnazjum Nr 1 i przedszkola z naszego okręgu doskonałej zabawy choinkowej.
Już od samego rana organizatorzy troszczyli się o ostatnie szczegóły.
Choinka rozpoczęła się o godz. 9.00 zapraszając gości wesołą muzyką.
Gdy wszyscy się zgromadzili przeprowadzono szereg konkursów, adresowanych zarówno do dzieci młodszych, jak i starszych zorganizowanych przez Mały Samorząd Uczniowski i Duży Samorząd Uczniowski.
Wszyscy bawili się fantastycznie.
Przed rozdaniem paczek uczestnicy choinki zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To była wyjątkowa zabawa choinkowa, przygotowana w atrakcyjnej i ciekawej formie i z pewnością sprawiła uczestnikom wiele radości.

Anna Sokalska Wosiek