Szkolny karnawał 2010

Zabawy karnawałowe zorganizowane dla uczniów z naszej szkoły odbyły się dnia 20 stycznia.
Dzieci bawiły się na przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej, wypełnionej dmuchanymi postaciami: Mikołajem z reniferem oraz bałwanami.
W przygotowaniu wystroju sali gimnastycznej chętne pomagały osoby ze wszystkich klas
pod opieką Pani Anny Sokalskiej – Wosiek.
Klasy I – III bawiły się od godz. 14.00 do 16.00, a klasy IV – VI od 16.00 do 18.30.
Dla uczniów z klas I – III Mały Samorząd Uczniowski zorganizował BAL PRZEBIERAŃCÓW. Rodzice wspaniale przebrali swoje pociechy. Uczniowi wyglądali znakomicie, po prostu trudno było ich rozpoznać. Dzieci bawiły się w ciekawych przebraniach do późnego wieczora.
Wielkie zainteresowanie wzbudził konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.
Uczniowie byli podekscytowani i niezwykle zaangażowani w swoje role. Bardzo ciekawie prezentowali swoje przebrania.
Jury w składzie rodzice i nauczyciele przyznało następujące nagrody:
I miejsce zajęła Katarzyna Farion z klasy I A – wystąpiła jako biedronka;
II miejsce przyznano Alicji Kołodziejczyk z klasy II A w przebraniu kot;
III miejsce otrzymał Michał Krawiec z klasy I A jako pirat;
Wyróżnienia otrzymali:
Julia Namroży kl. III A – kowboj,
Gabriela Łuczka kl. IIA – kobieta kot,
Maksymilian Sawa kl. IA – król,
Wiktoria Małecka kl. IA – artystka - piosenkarka.
Nagrody – drobne upominki, zakupione przez Radę Rodziców, wręczyły Pani Anna Gregorowicz i Pani Anna Pintal.
W swoich salach każda klasa miała przygotowany przez rodziców poczęstunek.
Kiedy bal przebierańców klas I – III dobiegł końca, swój dyskotekowy wieczór rozpoczęli uczniowie z klas IV – VI.
Wszyscy świetnie bawili się na sali gimnastycznej. Zabawa choinkowa przebiegała w niezwykle przyjaznej i wesołej atmosferze. Uczniowie na chwilę odpoczynku i wytchnienia wychodzili do swojej sali pełnej przygotowanych przez rodziców smakołyków.
Niestety, kiedy nastał czas pożegnania, wszystkim było żal wracać do domu.
Następna taka impreza, dopiero za rok.

Anna Sokalska - Wosiek