Dzień Edukacji Narodowej - 14 października

Tradycyjnie 14 października cała Polska świętowała obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Nie mogło zabraknąć tej uroczystości w naszej szkole!
Uczniowie z kl. II a oraz VI a przygotowali apel poświęcony blaskom i cieniom wspólnego życia kadry nauczycielskiej oraz społeczności uczniowskiej.
Jak wiemy z doświadczenia w relacjach tych nie braknie sytuacji komicznych, co ze szczególnym humorem pokazała klasa szósta w swoim kabarecie, ale również momentów wzruszających, które podkreślili uczniowie klasy drugiej.
Występ młodych artystów cieszył się dużym powodzeniem, nie zabrakło gromkich salw śmiechów, które potwierdziły, że publiczność dobrze się bawiła.

Skierowano też wiele ciepłych, życzliwych słów do nauczycieli, z podziękowaniem za ich trudną pracę. Jednak ostatnia piosenka słynnego kompozytora Rubika wykonana z uczuciem i zaangażowaniem przez wszystkich uczestników spowodowała, że niejednej pani zakręciły się łzy wzruszenia w oczach.

Nad całością tego artystycznego przedsięwzięcia czuwały wychowawczynie klas II i VI
Pani Bożena Greszta oraz Pani Jolanta Greszta Schab.
Za oprawę muzyczną odpowiadała Pani Anna Cios.

Marta Słomianowska