XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz drugi postanowiła poświęcić tegoroczny finał onkologii dziecięcej.

Samorząd Uczniowski wraz z całą społecznością uczniowską naszej szkoły po raz kolejny postanowił włączyć się w akcję WOŚP, organizując ją 6 i 7 stycznia (środa i czwartek) „Kiermasz Ciast Naszych Mam”.
Bardzo chętnie w akcję włączyły się mamy i babcie naszych uczniów, które upiekły przepyszne ciastka.
Słodkości były rozchwytywane. Ciastka można było kupić w stołówce szkolnej za jedyne 2 zł, 1,50 zł, 1 zł oraz jeszcze taniej. Dochód ze sprzedaży ciastek wsparł 18 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku udało nam się zebrać 350 zł.
Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli oraz pozostałych pracowników nie tylko z naszej szkoły, ale i z Gimnazjum Nr 1.
Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym i zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Anna Sokalska - Wosiek