XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Samorząd Uczniowski wraz z całą społecznością uczniowską naszej szkoły po raz kolejny postanowił włączyć się w akcję WOŚP, organizując ją 4 i 5 stycznia (wtorek i środa) „Kiermasz Ciast Naszych Mam”.
Bardzo chętnie w akcję włączyli się rodzice naszych uczniów, który upiekli przepyszne ciastka.
Słodkości były rozchwytywane.
Ciastka można było kupić w stołówce szkolnej za jedyne 2 zł, 1,50 zł, 1 zł oraz jeszcze taniej.
Dochód ze sprzedaży ciastek wsparł 19 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku udało nam się zebrać 390 zł.
Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli oraz pozostałych pracowników nie tylko z naszej szkoły, ale i z Gimnazjum nr 1.
Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym i zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Anna Sokalska-Wosiek