PLENER MALARSKI

W dniach 30.05 - 1.06.2008 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Warsztatach Plenerowych organizowanych corocznie przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Oddział w Zamościu.
W obecnym roku szkolnym spotkanie młodych twórców odbyło się w pełnej uroku miejscowości Suścu.
Trzech uczniów z klasy V a: Ziemowit Słomianowski, Dawid Wasilewski oraz Bartek Sawicki pod opieką pani Marty Słomianowskiej mogli przez kilka dni kosztować życia prawdziwej bohemy artystycznej.

Chłopcy podejmowali swoje pierwsze próby rzeźbiarskie, wykonywali szkice oraz wspólnie z innymi uczestnikami malowali na dużych formatach.

Pogoda sprzyjała spacerom, nie obyło się więc bez długiego marszu nad Szumy, które jak zawsze, były urokliwe.

Marta Słomianowska