Ślubowanie uczniów kl.I

12 października 2011r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I.
W ślubowaniu wzięli udział rodzice, nauczyciele oraz społeczność uczniowska. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie Pocztu Sztandarowego szkoły oraz przemówienie dyrektora szkoły Pani Bożeny Piwko.
Po tych słowach pierwszoklasiści ślubowali, że będą dobrymi uczniami i kolegami, będą uczyć się tego co mądre i piękne.
Zaraz po przysiędze uczniów z klasy I, rodzice naszych pierwszoklasistów ślubowali, że będą wspierać swoje pociechy.
Następnie dzieci z klasy I zostali pasowani na uczniów Siódemki przez Panią dyrektor Bożenę Piwko. Każdy pierwszak otrzymał legitymację szkolną i pamiątkowy dyplom.
Po ślubowaniu, przyszedł czas na część artystyczną przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni Pani Anny Pintal. Nastrojową, jesienną dekorację przygotowała Pani Marta Słomianowska.
Po tych wzruszających chwilach, zwłaszcza dla rodziców, uczniowie spotkali się w klasie na słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Anna Sokalska - Wosiek