Ślubowanie uczniów klasy I A

15 października 2009 roku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy I A,
której wychowawczynią jest Pani Anna Taras.
Nasi najmłodsi uczniowie, ubrani na galowo weszli na tę uroczystość wesoło machając kolorowymi wstążkami.

Apel poprowadzili Martyna Lewkowicz, uczennica kl. VI A – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego i Łukasz Góra, uczeń kl. III A – Przewodniczący Małego samorządu Uczniowskiego.

Zgromadzeni Rodzice pierwszoklasistów uczestniczyli w pięknej uroczystości ślubowania klasy I na uczniów naszej szkoły. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Bożena Piwko.
Ślubowanie uczniów i rodziców przyjęła także nasza Pani Dyrektor,
a egzamin pierwszoklasisty „Kto Ty jesteś” przeprowadziła Pani Anna Sokalska-Wosiek (nauczyciel bibliotekarz).

Uczniowie złożyli pamiątkowe odciski palców w Szkolnej Kronice.
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne,
które wręczyła Pani Wicedyrektor Alicja Szcześniak wraz z Panią Anną Taras.

Na zakończenie części oficjalnej Pierwszaki odśpiewały piosenkę „Płynie Wisła, płynie”.

W drugiej części klasa I A zaprezentowała, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni program artystyczny.

Uczniów wspomagali inni nauczyciele.
Pani Anna Gregorowicz (nauczyciel świetlicy) czuwała nad oprawą muzyczną,
a otuchy dodawała piękna dekoracja w wykonaniu Pani Marty Słomianowskiej (nauczyciel plastyki).

Anna Sokalska - Wosiek