Slubowanie kl. Ia i Ib
Ślubowanie uczniów klas I A i I B

20 października 2010 roku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy I A i I B.
Nasi najmłodsi uczniowie, poprowadzeni przez wychowawczynie
Panią Annę Gregorowicz i Panią Bożenę Gresztę, przywitali zgromadzonych na sali
starszych kolegów i koleżanki oraz licznie przybyłych rodziców, uśmiechami na twarzy.
Apel poprowadziły Katarzyna Giecko, uczennica kl. V B – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
i Zuzanna Łyś uczennica kl. III A – Przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego.
Zgromadzeni Rodzice pierwszoklasistów uczestniczyli w pięknej uroczystości ślubowania klasy IA i IB
na Siódemkowych uczniów.
Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Bożena Piwko.
Ślubowanie uczniów oraz rodziców przyjęła także Pani Dyrektor, a egzamin pierwszoklasisty
„Kto Ty jesteś” przeprowadziła Pani Anna Sokalska-Wosiek (nauczyciel bibliotekarz).
Uczniowie złożyli pamiątkowe odciski palców w Szkolnej Kronice.
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne.
Na zakończenie części oficjalnej Pierwszaki odśpiewały piosenkę „Płynie Wisła, płynie”.
W drugiej części klasy pierwsze zaprezentowały, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń program artystyczny.
Uczniom otuchy dodawała piękna dekoracja w wykonaniu Pani Marty Słomianowskiej (nauczyciel plastyki).
Witamy nasze nowe koleżanki i nowych kolegów.

Anna Sokalska - Wosiek