Nasze sukcesy w roku szkolnym 2010/11




Konkursy z języka angielskiego

07.06.2011 r.
IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
organizowany przez Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Zamościu

I miejsce zdobyła:
- Joanna Panas kl. VIa
(n-l p. Iwona Kurzempa)



14.04.2011 r.
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas trzecich "Funny English"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu

II miejsce zdobyła drużyna z kl. IIIa w składzie:
- Malwina Wilczek, Magdalena Staśko, Maksymilian Franczak, Andrzej Neścior
(n-l p. Iwona Kurzempa)




Konkursy historyczne

29.03.2011 r.
„Dzieci – ofiary wojny – bohaterowie złych czasów” - konkurs na szczeblu powiatowym w ramach projektu "Dzieci Zamojszczyzny widziane oczami współczesnej młodzieży"

I miejsce i główną nagrodę zdobył:
- Adam Mazurkiewicz kl. VI b
(n-l p. Małgorzata Drozd)



Konkursy recytatorskie i literackie

KONKURS NA SZTUKĘ TEATRALNĄ „SZUKAMY POLSKIEGO SZEKSPIRA”
zorganizowany przez ZDK w Zamościu


26.06.2011 r. Joanna Panas kl. VI A (n-l p. Marta Słomianowska)
z
dobyła II nagrodę za scenariusz pt.: „Złote jabłko Afrodyty” ===> więcej...


XXV edycja Konkursu Literackiego „DEBIUT” 2011


wyróżnienie
- Wiktoria Kuśmierczuk kl. Va
(n-l p. Marzena Chmiel)




Konkursy przyrodnicze:

Konkurs wiedzy ekologicznej „Chrońmy zwierzęta”
zorganizowany przez Ogród Zoologiczny w Zamościu


II miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła:
- Joanna Panas kl. VI A (n-l p. Jolanta Greszta-Schab)



Konkurs kaligraficzny

26.11.2010 r.
III Międzyszkolny Konkurs „MISTRZ KALIGRAFII” zorganizowany przez
Szkołę Podstawową Nr 9 w Zamościu


III miejsce w kategorii klas czwartych zdobyła:
- Wiktoria Małek kl. IV a (n-l p. Anna Sokalska Wosiek)





Konkursy muzyczne:

09.11.2010 r.

V Konkurs Poezji i Pieśni Niepodległościowej - Zamość 2010

Wyróżnienie w kategorii soliści - wokaliści otrzymała:
- Anna Giecko kl. VI b (n-l p. Katarzyna Beda)



Konkursy plastyczne:

grudzień 2010 r.

”Tradycje Świąt Bożego Narodzenia” - Konkurs Plastyczny
zorganizowany przez Klub Garnizonowy w Zamościu

Laureat
- Karol Kowalczyk kl. II a (n-l p. Beata Stasiuk)




Zawody sportowe

 13 kwietnia 2011 r.

Międzyszkolny Konkurs Warcabowy organizowany przez SP nr 2


II miejsce - Andrzej Neścior kl.IIIa (n-l Anna Pintal)




Nasze sukcesy w roku szkolnym 2009/10



18.05.2010 r.
Konkurs Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny"
organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu - etap powiatowy

I miejsce zdobyli:
- Agata Mazurek kl. V a
- Klaudia Czuk kl. V b
- Igor Wasiluk kl. V b (n-l p. Alicja Szcześniak)



XVII Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła


Finaliści:
Martyna Lewkowicz i Oskar Hebda kl. VI a (n-l p. Marzena Chmiel)

„WY JESTEŚCIE MOJĄ NADZIEJĄ...” - bieg nadziei


III miejsce zdobyli:
- Martyna Lewkowicz kl. VI a
- Diana Dołomisiewicz kl. VI a
- Mikołąj Dłuś kl. VI a (n-l p. Marzena Chmiel)

Konkursy matematyczne
04.02.2010 r.

V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas III „Dzięcioł"

II miejsce zdobył:
- Paweł Lewkowicz kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)



20.03.2010 r.

Konkurs Matematyczny „SZPAK”

Laureatka:
- Martyna Lewkowicz
kl. VI a (n-l p. Małgorzata Wilkołazka)

Finalista:
- Adam Mazurkiewicz kl. V b (n-l p. Małgorzata Bożek)

Konkursy recytatorskie i literackie

22.03.2010 r.
I Konkurs Poezji Religijnej pt: Miłość mi wszystko wyjaśniła
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów diecezji zamojsko – lubaczowskiej
zorganizowany z okazji V rocznicy śmierci Jana Pawła II
przez Zespół Szkół Katolickich w Zamościu.


I miejsce
- Gabriela Cios kl. IVa (n-l p. Marzena Chmiel)




20.02.2010 r.
XXIII edycja Konkursu Literackiego „DEBIUT” 2010


II miejsce
- Wiktoria Kuśmierczuk kl. IVa (n-l p. Marzena Chmiel)




Konkurs kaligraficzny

1.12.2009 r.
Międzyszkolny Konkurs „MISTRZ KALIGRAFII” zorganizowany przez
Szkołę Podstawową Nr 9 w Zamościu


II miejsce w kategorii klas piątych zdobyła
- Anna Giecko kl. V b (n-l p. Anna Sokalska Wosiek)

II miejsce w kategorii klas szóstych zdobyła
- Agnieszka Karabin kl. VI a (n-l p. Anna Sokalska Wosiek)



Konkursy muzyczne:

06.11.2009 r.

IV Konkurs Poezji i Pieśni Niepodległościowej Zamość 2009

Wyróżnienie w kategorii soliści - wokaliści otrzymała:
- Anna Giecko kl. V b (n-l p. Katarzyna Beda)



Konkursy plastyczne:

17.03.2010 r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocie sprawy – 2010”

Nagrodę główną w kategorii – fotografia otrzymał:

- Paweł Czerwiński kl. Va (n-l p. Marta Słomianowska)

Nagrody równorzędne w kategorii - rysunek otrzymali:

- Gabriela Greszta kl. Va (n-l p. Marta Słomianowska)

- Rafał Stefaniak kl. Vb (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...


9.12.2009 r.

Konkurs Plastyczny "Chrońmy drapieżniki Europy" organizowany przez MDK w Zamościu

Wyróżnienia otrzymali:
- Patryk Budziński kl. V b (n - l p. Jolanta Greszta - Schab)

- Kinga Wolska kl. VI a (n - l p. Jolanta Greszta - Schab)


Zawody sportowe

29.04.2010 r.

III Międzyszkolny Turniej Sportowo-Rekreacyjny


II miejsce
- drużyna z kl. VIa




Nasze sukcesy w roku szkolnym 2008/09



Konkursy z Języka Angielskiego


Do wszystkich konkursów z języka angielskiego uczniowie byli przygotowywani przez panią Małgorzatę Źrebiec i panią Iwonę Kurzempę.

18 luty 2009 r. WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "CLICK ON MANIAC" - I etap

Uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę punktów i przeszli do drugiego etapu:

Klasa 4
1. Joanna Panas – klasa 4a
2. Łukasz Anulewicz – klasa 4b
3. Diana Mnich – klasa 4a

Klasa 5
1. Oskar Hebda – klasa 5a
2. Martyna Lewkowicz – klasa 5a
3. Piotr Gałaszkiewicz – klasa 5a

Klasa 6
1. Bartosz Sawicki – klasa 6a
2. Ziemowit Słomianowski – klasa 6a
3. Wojciech Trześniowski – klasa 6a

18 kwietnia 2009 r. w Gimnazjum nr 5 w Zamościu odbył się drugi etap konkursu.
Wśród laureatów znalazła się Joanna Panas z klasy 4a, która zajęła III miejsce.

17 grudnia 2008 - OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO– SEZAM 2008

Pierwsze miejsce,
za uzyskanie maksymalnej liczby punktów – 240 zdobył Dawid Wasilewski – klasa 6a.
Uczeń otrzymał grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową.

Uczniowie, którzy otrzymali dyplomy laureatów i dyplomy - wyróżnienia oraz nagrody książkowe:
  1. Aleksandra Raszka – klasa 4a
  2. Bartosz Sawicki – klasa 6a
  3. Oskar Hebda – klasa 5a
  4. Aneta Ćmil – klasa 5a
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplom uczestnika oraz nagrody książkowe.


31 października 2008 - TEST OXFORD PLUS - XII EDYCJA

Uczniowie, którzy zdobyli maksymalną ilość punktów – 100 i otrzymali tytuł „Laureata I stopnia z wyróżnieniem”:
  1. Joanna Panas – klasa 4a
  2. Oskar Hebda – klasa 5a
Uczniowie, którzy otrzymali tytuł „Laureata I stopnia” za zdobycie 96 punktów:
  1. Aleksandra Raszka – klasa 4a
  2. Bartosz Sawicki – klasa 6a
Uczniowie, którzy otrzymali tytuł „Laureat II stopnia” za zdobycie 92 punktów:
  1. Natalia Namroży – klasa 6a
  2. Ziemowit Słomianowski – klasa 6a
Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrodę gwarantowaną – stylowy zegarek.


XVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła


Finalistą został Oskar Hebda kl. Va (n-l p. Marzena Chmiel)




Konkursy informatyczne

28.04.2009 r. V Regionalny Konkurs Informatyczny dla Szkół Podstawowych "Myszk@"
Finalista:
- Bartosz Sawicki kl. VI a (n-l p. Małgorzata Bożek)



Konkursy o Zamościu i Regionie

22.04.2009 r. XXIV Konkurs Wiedzy o Zamościu i Regionie
organizowany przez Muzeum Zamojskie pod patronatem Prezydenta Miasta Marcina Zamoyskiego
III miejsce zdobyła:
- Agnieszka Jezierska kl. VI b (n-l p. Małgorzata Drozd)




Konkursy historyczne

30.03.2009 r. Ogólnopolski Konkurs "KLIO 2009" - "Władcy Polski - Piastowie"
I miejsce w województwie lubelskim zdobył:
- Wojciech Trześniowski kl. VI a (n-l p. Małgorzata Drozd)



Konkursy recytatorskie:

10.11.2008 r. III Konkurs Poezji i Pieśni Niepodległościowej Zamość 2008
Wyróżnienia specjalne otrzymali:
- Ewa Garbuz kl. VI b (n-l p. Iwona Zgnilec)
- Jan Garbuz kl. V a (n-l p. Iwona Zgnilec)



Konkurs kaligraficzny

6.10.2008 r. Międzyszkolny Konkurs „MISTRZ KALIGRAFII” zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Zamościu
II miejsce zdobyła
- Katarzyna Szostak kl. VI c (n-l p. Anna Sokalska Wosiek)



Konkursy plastyczne:

6.11.2008 r. Konkurs Plastyczny "Legiony to żołnierska nuta..."
Laureatem została:
- Hanna Borek kl. IV b (n - l p. Marta Słomianowska)
Wyróżnienia specjalne otrzymali:
- Kamila Kliza kl. IV b (n - l p. Marta Słomianowska)
- Adam Mazurkiewicz kl. IV b (n - l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

28.09.2008 r. Konkurs Plastyczny "Czy Twoje serce potrzebuje pomocy?"
Wyróżnienie otrzymał:
- Damian Fałaga kl. VI a (n - l p. Marta Słomianowska)





Nasze sukcesy w roku szkolnym 2007/08



XV Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

26.02.2008 r.
II miejsce zdobył:
- Mateusz Żywko kl. VI b (n-l p. Marzena Chmiel)


Konkursy literackie


14.02.2008 r. XXI edycja Konkursu Literackiego "Debiut"
Wyróżnienie za twórczość poetycką otrzymała:
- Justyna Drankowska - klasa VIb (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

21.11.2007 r. III Międzyszkolny Konkurs Literacki dla kl. II "Kubuś Puchatek i ja"
II miejsce zdobyli uczniowie klasy II a w składzie:
- Aleksandra Wnuk
- Filip Chmiel
- Szymon Niedabylski
- Wiktoria Kuśmierczuk
Do konkursu przygotowywała p. Elżbieta Szymala ===> więcej...



09.10.2007 r. XIII Konkurs Plastyczno - Poetycki "Rodzina kolebką powołań" pod patronatem
J. E. Ks. Biskupa dr Wacława Depo Ordynariusza Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej
Wyróżnienie
J. E. Ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego otrzymał:
- Wojciech Trześniowski kl. V a (n-l Halina Zielonka)


Konkursy recytatorskie:

15.05.2008 r. Konkurs Poezji Religijnej "Moja wiara, moja miłość" organizowany przez MDK w Zamościu
pod patronatem J. E. Ks. Biskupa dr Wacława Depo Ordynariusza Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej
wyróżnienia otrzymali:
- Ewa Garbuz kl. V b (n-le p. Halina Zielonka, p. Józef Skóra)
- Jan Garbuz kl. IV a (n-l p. Marzena Chmiel)


13.03.2008 r. III Konkurs Literacki i Recytatorski LIR3
II miejsce zdobyła i zakwalifikowała się do udziału w Wojewódzkim Koncercie Laureatów XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego:
- Wiktoria Kuśmierczuk kl. II a (n-l p. Elżbieta Szymala)



8.11.2007 r. II Konkurs Poezji i Pieśni Niepodległościowej Zamość 2007
Laureatem konkursu została:
- Ewa Garbuz kl. V b (n-l p. Iwona Zgnilec)



Konkursy matematyczne

29.04.2008 r. III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas II „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”
II miejsce zdobył zespół:
- Kamil Wróblewski kl. II a (n-l p. Elżbieta Szymala)
- Szymon Niedabylski kl. II a (n-l p. Elżbieta Szymala)
- Katarzyna Chlebowicz kl. II b (n-l p. Anna Gregorowicz)


21.05.2008 r.

V Międzyszkolny Konkurs "Nasze miasto i region"

I miejsce w kategorii klas III - zdobył zespół:
- Łukasz Anulewicz kl. III b (n-l p. Anna Taras)
- Aleksandra Raszka kl. III a (n-l p. Anna Pintal)
- Joanna Panas kl. III a (n-l p. Anna Pintal)

14.05.2008 r. - VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

I miejsce zdobył zespół w składzie:
- Justyna Drankowska kl. VI b (n-l p. Marta Kuryło)
- Karolina Jańczuk kl. VI b (n-l p. Marta Kuryło)
- Mateusz Żywko kl. VI b (n-l p. Marta Kuryło)===> więcej...

Konkursy muzyczne:

20.12.2007 r. - VIII Miejski Konkurs Kolęd Różnych Narodów - kategoria kl. I - III
- II miejsce zdobył zespół kl. II a (n -le p. Iwona Kurzempa, p. Józef Skóra)

10.01.2008 r. - VIII Powiatowy Konkurs Kolęd Różnych Narodów - kategoria kl. I - III
- III miejsce zdobył zespół kl. II a (n -le p. Iwona Kurzempa, p. Józef Skóra)



Konkursy plastyczne:

21.05.2008 r. - V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla kl. I - II "Nasze miasto i region"
II miejsce zdobyła:
- Natalia Jabłońska kl. II a (wych. p. Elżbieta Szymala)

20.12.2007 r. - IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ballady Adama Mickiewicza "kredką" malowane"
Nagrodę otrzymała:
- Beata Lizut VI b (n - l p. Marta Słomianowska)

17.12.2007 r. - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Kartka do Św. Mikołaja - namaluj swoje świąteczne marzenia"
Nagrodę otrzymał:
- Karol Rogalski kl. VI a (n - l p. Marta Słomianowska)

15.11.2007 r. - IV Konkurs Ekologiczno - Plastyczny "Gdyby drzewa umiały mówić" organizowany przez MDK w Zamościu
Nagrodę otrzymał:
- Damian Fałaga kl. V a (wych. p. Jolanta Greszta - Schab)




Konkursy fotograficzne:

11.06.2008 r. I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny - Świat w naszym obiektywie pt.: "Te co skaczą i fruwają"
I miejsce zdobyła:
- Natalia Namroży kl. V a (n-l p. Marta Słomianowska)
Wyróżnienia otrzymali:
- Łukasz Kulawiak - klasa VI a (n-l p. Marta Słomianowska)
- Ziemowit Słomianowski - klasa V a (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

1.04.2008 r. Konkurs Fotograficzny "1000 twarzy uśmiechu"
Wyróżnienia otrzymały:
- Katarzyna Buć - klasa IV a (n-l p. Marta Słomianowska)
- Natalia Namroży - klasa V a (n-l p. Marta Słomianowska)
- Karolina Paluch - klasa VI a (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2006/07




Konkursy czytelnicze


8.05.2007 r. Miejski Konkurs Czytelniczy "Miła uczniom lektura"
II miejsce:
- Joanna Panas kl. II a (n-l  p. Anna Pintal)


6.06.2007 r. Miejski Konkurs Czytelniczy "Bohaterowie naszych lektur"
Nagrody otrzymali:
- Dawid Wojda kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Katarzyna Buć kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Jan Garbuz kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Kacper Jackowniak kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Kinga Sołdaczuk kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Karolina Sztafiej kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Kinga Wolska kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Aleksandra Zgnilec III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)


Konkursy matematyczne

31.05.2007 r. Okręgowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów kl. III
Laureaci:
- Mikołaj Dłuś kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Piotr Gałaszkiewicz kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)


9.05.2007 r. Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów kl. III
Laureaci:
- Kacper Jackowniak kl. III b (n-l p. p. Małgorzata Bożek)
- Mikołaj Dłuś kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Mateusz Herda kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Diana Dołomisiewicz kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Piotr Gałaszkiewicz kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)



18.05.2007 r.

IV Międzyszkolny Konkurs "Nasze miasto i region"

I miejsce w kategorii klas III - zdobył zespół:
- Aleksandra Zgnilec kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Mikołaj Dłuś kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)
- Piotr Gałaszkiewicz kl. III a (n-l p. Bożena Greszta)

Konkursy literackie

23.03.2007 r. „Duch Zamościa”

Wśród laureatów konkursu znalazło się aż dziesięcioro naszych uczniów.
Są to:
· Karolina Buć – klasa Va (n-l p. Marta Słomianowska)
· Hubert Rój – klasa Va (n-l p. Marta Słomianowska)
· Małgorzata Neścior – klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
· Magdalena Ilczuk – klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
· Justyna Drankowska – klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
· Damian Tymecki – klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
· Michał Pysiewicz – klasa VIb (n-l p. Małgorzata Pawlik)
· Jakub Wójciuk – klasa VIb (n-l p. Małgorzata Pawlik)
· Artur Dąbrowski - klasa VIb (n-l p. Małgorzata Pawlik)
· Marta Nowosad – klasa VIb (n-l p. Małgorzata Pawlik)===> więcej...

21.03.2007 r.„Linia papilarna”

Laureatami konkursu zostali:
- Justyna Drankowska - klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
- Bartłomiej Wojewódka - klasa Va (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

14.03.2007 r. III Wojewódzki Konkurs Literacki "Człowiek na przełomie wieków"
Wyróżnienie:
- Bartłomiej Wojewódka - klasa Va (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

3.02.2007 r. XX edycja Konkursu Literackiego "Debiut"
Laureaci konkursu w dziedzinie prozy:
- Justyna Drankowska - klasa Vb (n-l p. Marta Słomianowska)
- Bartłomiej Wojewódka - klasa Va (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
- Mateusz Żywko kl. Vb (n-l p. Marzena Chmiel)
- Bartłomiej Chmiel kl. VIb (n-l p. Halina Zielonka)

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego
"Co daje nam nauka języków"

Nagrodę - III miejsce zdobyła:
- Monika Lizut kl. VI c (n-l p. Iwona Kurzempa)
Wyróżnienia:
- Karolina Buć kl. V a (n-l p. Iwona Kurzempa)
- Hubert Stasiuk kl. V a (n-l p. Iwona Kurzempa)
- Anna Chlebowicz kl. VI b (n-l p. Iwona Kurzempa)


Konkursy recytatorskie:

5.06.2007 r. Wojewódzki Konkurs Laureatów XXVI Małego Konkursu Recytatorskiego
organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Wyróżnienie - Jan Garbuz kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)

20.03.2007 r. II Konkurs Literacki i Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego "LIR II"
Nagrodę w kategorii kl. I - III otrzymał:
- Jan Garbuz kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
Wyróżnienia w kategorii kl. IV - VI otrzymali:
- Ewa Garbuz kl. IV b (n-l p. Iwona Zgnilec)
- Jakub Wójciuk kl. VI b (n-l p. Małgorzata Pawlik)


8 - 9.11.2006 r. Konkurs Poezji i Pieśni Niepodległościowej
Nagrodę otrzymał:
- Cezary Ulicki kl. VI c (n-l p. Marta Słomianowska)
Wyróżnienia:
- Magdalena Ilczuk kl. V b (n-l p. Marta Słomianowska)
- Małgorzata Neścior kl. V b (n-l p. Marta Słomianowska)


Konkursy muzyczne:

VII Konkurs Kolęd Różnych Narodów - kategoria kl. I - III
12.01.2007 - I miejsce w etapie powiatowym - kl. I a (n -l p. Elzbieta Szymala)
18.12.2006 - II miejsce w etapie miejskim - kl. I a (n - l p. Elżbieta Szymala)
II edycja Festiwalu Pieśni Religijnej w Zamościu
15.12.2006 - II miejsce Ewa Garbuz - kl. IV b (w kategorii solista)- (przygotowanie p. Tadeusz Flor)



Konkursy plastyczne:


13.06.2007 r. Konkurs Plastyczny "Biblioteka moim przyjacielem"
Nagrody otrzymali:
- Patryk Budziński kl. II b (n-l p. Anna Taras)
- Agnieszka Karabin kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Kinga Wolska kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)



13.06.2007 r. Konkurs Plastyczny "Pielęgnować zdrowie swe, to nałogom krzyknąć - NIE!"
Nagrody otrzymali:
- Szymon Kowalczyk kl. II b (n-l p. Anna Taras)
- Łukasz Mrówczyński kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Aleksandra Zgnilec kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)


18.05.2007 r.  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla kl. I - II "Nasze miasto i region"
Nagrody zdobyli:
I miejsce - Andrzej Magiera kl. I a (n-l p. Elżbieta Szymala)
II miejsce - Kamil Wróblewski kl. I a (n-l p. Elżbieta Szymala)
III miejsce - Aleksandra Wnuk kl. I a (n-l p. Elżbieta Szymala)

7.03.2007 r. - Miejski Konkurs Plastyczny "Lubię zdrowie i sport" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Nagrodę zdobył:
I miejsce - Dominik Ożga kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
Wyróżnienia otrzymali:
- Katarzyna Buć kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Jan Garbuz kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Agnieszka Karabin kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)
- Patryk Mlonek kl. III b (n-l p. Małgorzata Bożek)


22.12.2006 r. - Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Złote myśli Adama Mickiewicza srebrem malowane" organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Zamościu
Nagrody zdobyli:
I miejsce - Ziemowit Słomianowski kl. IV a (n-l p. Marta Słomianowska)
II miejsce - Mateusz Żywko kl. V b (n-l p. Marta Słomianowska)
III miejsce - Justyna Drankowska kl. V b (n-l p. Marta Słomianowska)===> więcej...

3.12.2006 r. - Konkurs Plastyczny "Mój przyjaciel prąd" organizowany przez Zamojską Korporację Energetyczną
Nagrody otrzymali:
- Piotr Pruchniak kl. III a (wych. p. Bożena Greszta)
- Agnieszka Karabin kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek)

16.11.2006 r. - 3 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Gdyby drzewa umiały mówić" organizowany przez MDK w Zamościu
Nagrody otrzymali:
- Łukasz Mrówczyński kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek)
- Damian Fałaga kl. IV a (wych. p. Jolanta Greszta - Schab)===> więcej...


20.10.2006 r. - XI Konkurs Plastyczny "Moje miasto dziedzictwem kultury" organizowany przez BWA Galerię Zamojską pod patronatem Prezydenta Miasta Zamościa
Nagrodę otrzymała:
- Justyna Drankowska kl. V b (n-l p. Marta Słomianowska)

10.10.2006 r. - XII Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Nieśmy ludziom wiarę, nadzieję i miłość" organizowany przez KSI, Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej, Duszpasterstwo Środowisk Twórczych oraz MDK w Zamościu
I miejsca zdobyli:
- Katarzyna Buć kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek, Marzena Chmiel)
- Kinga Sołdaczuk kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek, Marzena Chmiel)
- Kinga Wolska kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek, Marzena Chmiel)
Nagroda ks. Biskupa
- Katarzyna Buć kl. III b (wych. p. Małgorzata Bożek, Marzena Chmiel)


Zawody sportowe

Wrzesień - październik 2006r. Udział w "czwartkach lekkoatletycznych"
I miejsce:
- Dybała Jakub (bieg na 60 m i skok w dal)
- Gębala Piotr (rzut piłeczką palantową)

Październik 2006r. 3 edycja biegu rekreacyjno sportowego "Polska biega"

- Dębski Piotr - 9 miejsce
- Bondyra Aleksander - 12 miejsce
- Senderek Adrian - 32 miejsce
- Kaczmarczuk Paula - 40 miejsce

Listopad 2006r. Ogólnopolskie zawody karate

III miejsce w karate tradycyjnym:
- Bondyra Aleksander

Grudzień 2006r. Indywidualne zawody w pływaniu na 25 m
I miejsce:
- Piotrowski Jakub
- Buczyńska Joanna
II miejsce:
- Jezierska Agnieszka
- Garbuz Jan
III miejsce:
- Garbuz Ewa

Grudzień 2006r. Integracyjna sztafeta w pływaniu 6 x 25 m
I miejsce - drużyna naszej szkoły


23 - 24.03.2007 r. Zawody pływackie "Gala sportu"
III miejsce:
- Joanna Panas kl. II b (wych. p. Anna Pintal)


Nasze sukcesy w roku szkolnym 2005/06


Konkurs SKO