Zakończenie roku szklonego 2008/09

I koniec roku szkolnego. Pożegnaliśmy ławki szkolne i sale lekcyjne, pożegnaliśmy swoich kolegów i koleżanki, aby zacząć odpoczywać gdzieś nad wodą, w górach, na wycieczkach, błogo leniuchować przez dzień cały. Wychowawcy wręczyli świadectwa i życzyli wesołych, słonecznych wakacji.

Szczególnie pożegnali nas uczniowie klasy III A i III B,
którzy wraz z paniami Elżbietą Szymalą i Anną Gregorowicz, przygotowali uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I – III.

Klasa IV B razem z wychowawcą panią Małgorzatą Bożek pożegnała 10 miesięcy nauki
i przywitała wakacje w imieniu wszystkich uczniów z klas IV – VI na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

W dniu dzisiejszym także pożegnali nas uczniowie klasy VI A, VI B i VI C.
Pożegnali się piosenką i wierszem, podziękowali nauczycielom za trud nauki i wychowania,
nam wszystkim za wspólne chwile spędzone razem w murach naszej szkoły.

Pani dyrektor Bożena Piwko podziękowała rodzicom działającym w Radzie Rodziców naszej szkoły za opiekę nad szkołą, okazaną pomoc i wsparcie, za wspólnie chwile spędzone w szkole.

Wszystkim wyróżniającym się uczniom pani Dyrektor wręczyła świadectwa oraz nagrody.

Na zakończenie pani Dyrektor życzyła wszystkim słonecznych, pełnych przygód i radości wakacji.

Anna Sokalska - Wosiek